[terug]

Nieuws:

archief

Thu Dec 17 17:41:36 UTC 2009

Walvisvaart die tegen afspraken indruist stoppen met oorlogs-schepen

hier

Thu Dec 17 15:31:45 UTC 2009

Pesten strafbaar stellen

hier

Thu Dec 10 14:44:04 UTC 2009

Leger training na de revolutie (of eerder)

hier

[terug]

Nieuws:

archief

Fri Nov 20 15:09:53 UTC 2009

Giftige las dampen

hier

Tue Oct 6 14:10:31 UTC 2009

Vakbond actie voor behoud pensioen regeling

hier

Tue Sep 8 19:18:48 UTC 2009

Buitenlandse transport sector onder grondwet voorstel

hier

Sat Sep 5 19:20:27 UTC 2009

Uitbaggeren Antwerpen kanaal en natuur-compensatie plan

hier

Thu Sep 3 08:04:55 UTC 2009

verplichte 7e dag rust

hier

De "bankiers bonussen" hebben het gedaan ...

hier

Tue Sep 1 16:13:11 UTC 2009

Demonstratie bij aandelen-beurs en NL bank A'dam

hier

Mon Aug 17 15:11:16 UTC 2009

"Banken tijdelijk onteigenen en verliezen compenseren"

hier

Sun Aug 16 17:33:41 UTC 2009

(DAVIDWE intern) administratie

Voorbereiden revolutie

hier

Sat Aug 15 17:14:16 UTC 2009

Kamer vragen over "kosten immigranten" (PVV[D])

hier

Thu Aug 13 18:35:02 UTC 2009

DAVDIWE positie kleuren

Stem groep namen

hier

Tue Aug 11 15:38:12 UTC 2009

Overnemen goede plannen andere partijen

Parlementaire posities en DAVIDWE posities

hier

Sat Aug 8 18:26:40 UTC 2009

Atoom energie

hier

Fri Aug 7 16:19:08 UTC 2009

(DAVIDWE intern) donaties

hier

Fri Aug 7 16:00:22 UTC 2009

SGP: relatie therapie / bemiddeling verplichten bij echt scheiding

hier

Thu Aug 6 07:53:40 UTC 2009

Lijst van terroristische / staatsgevaarlijke organisaties NL

hier

Wed Aug 5 07:53:47 UTC 2009

Natuur in Nederland

hier

Tue Aug 4 15:54:44 UTC 2009

EU debatten / vragen: boycot

hier

Mon Aug 3 17:37:24 UTC 2009

Verkiezings affiche

hier

Sun Aug 2 18:41:22 UTC 2009

Specialiseren of generaliseren van de economie

hier

Sun Aug 2 17:23:56 UTC 2009

EU Hof Strassbourg moet verdwijnen

hier

Mon Jul 27 17:16:35 UTC 2009

Medische innovatie finnaciering

Corruptie binnen de psychiatrie

Echt scheiding recht

hier

Thu Jul 23 16:43:03 UTC 2009

Straffen voor moord en politie belediging

hier

Thu Jul 23 05:13:58 UTC 2009

Wereld kaart kan buitenland beleid letterlijk vertekenen

hier

Tue Jul 21 14:39:00 UTC 2009

Buitenlands handelsverlies principe beleid (Landsbanki drama)

hier

Sat Jul 18 19:42:05 UTC 2009

Revolutionaire en AntiRevolutionaire partij in 1

hier

Sat Jul 18 10:43:00 UTC 2009

Anti-konkel besluit

hier

Sat Jul 18 08:28:00 UTC 2009

Het ideologische landschap

hier

Thu Jul 16 14:47:19 UTC 2009

De vlaktaks weer eens ...

hier

Wed Jul 15 06:52:26 UTC 2009

DAVIDWE links/rechts plaatsbepaling (relatief)

hier

Wed Jul 15 06:52:26 UTC 2009

(intern DAVIDWE) kortere teksten

hier

Wed Jul 15 06:52:26 UTC 2009

(intern DAVIDWE) Oprichting volgens de wet

hier

Tue Jul 14 15:42:53 UTC 2009

Bankier bonussen

Nederland blijft in Afghanistan, mag meedoen met G20

JSF politieke spelletjes gaan door ...

hier

Tue Jul 14 15:42:53 UTC 2009

(lange termijn, revolutie strategie) Marxistische revolutie

hier

Tue Jul 14 11:06:09 UTC 2009

Nieuw lid besluit

hier

Tue Jul 14 10:09:35 UTC 2009

(intern DAVIDWE) Geld, vereniging, investeringsfonds

hier

Tue Jul 14 08:24:02 UTC 2009

Gekozen Burgemeester

hier

Mon Jul 13 14:11:14 UTC 2009

(Intern) Archivering besluiten DAVIDWE

hier

Mon Jul 13 11:11:01 UTC 2009

Bio-metrische paspoorten en archieven

hier

Sun Jul 12 16:05:04 UTC 2009

(intern DAVIDWE) jos

hier

Sun Jul 12 13:29:42 UTC 2009

AOW

Gedoe met klein rechts

anti-EU standpunt handhaving

JSF

hier

Thu Jul 9 06:59:07 UTC 2009

Joop Den Uyl en Keerpunt 1972

Historisch perspectief.

Toch proberen ?

Toch proberen ?

hier

Wed Jul 8 19:31:14 UTC 2009

Uitkeringsgerechtigden / werklozen

Coalitie met GL ?

hier

Wed Jul 8 16:57:28 UTC 2009

Kennismakingskabinet

Progressief is soms afhankelijk van de context

Winst waarschuwing

Transparantie

Salaris kamer leden

hier

Wed Jul 8 10:21:29 UTC 2009

Rusland

Coalitie

hier

Sat Jul 4 14:33:51 UTC 2009

Leeuw embleem of 2e kamer stoelen

hier

Sat Jul 4 11:30:38 UTC 2009

DAVIDWE wil een zacht wonton soepje zijn.

Eventueel nieuwe functie 2e kamer

Crisis-plan extra snel bouwen: voor.

hier

Sat Jul 4 09:34:43 UTC 2009

Gezondheids-zorg, reactie op Amerikaanse = Nederlandse privatiseringsbeleid.

hier

Sat Jul 4 09:28:01 UTC 2009

OV

hier

Fri Jul 3 16:41:01 UTC 2009

Iran

Immigration

hier

Fri Jul 3 09:53:15 UTC 2009

Vrede in het land (politiek, demonstraties)

hier

Fri Jul 3 06:10:33 UTC 2009

Draagvlak DAVID stelsel

hier

Thu Jul 2 14:37:52 UTC 2009

Binnen kapitalistisch stelsel geen behoorlijk bestuur mogelijk ...

hier

Donderdag Juli 2 09:29:08 UTC 2009

Deeltijd-WW

hier

Dinsdag Juni 30 17:15:44 UTC 2009

Algemene strategie, gevaar van verzanding, gebrek aan macht.

hier

Dinsdag Juni 30 09:21:43 UTC 2009

3e plaats op lijst afstaan

Anticipatie op de macht

hier

Dinsdag Juni 30 06:24:52 UTC 2009

Referendum wet invoeren

Korte termijn gevaar van Referendum voorstel: ratificatie EU.

Grondwet moet de hoogste wet zijn, en eenduidig zijn.

Algemeen

hier

Maandag Juni 29 18:05:25 UTC 2009

Status voortgang

Neutraliteit

Politieke reacties DAVID stelsel (indirect)

hier
Zie voor eerder: archief